بازگشت

درباره ما فروشگاه بادومی

اگه برگردیم به قدیم مدیما میشه با اطمینان خاطر گفت که بیشتر دختر بچه های ده 60 و 70 عاشق لوازم آرایشی بودند و هستند. این علاقه به لوازم ارایشی و بهداشتی نمیدونم از کجا سرچشمه میگیره ولی خب خیلیهامون توی بچه گیامون یه سرکی به میز آرایش مامان هامون زدیم و دور از چشمشون  رژگونه ها و ماتیک هاشون رو تست کردیم.

همیشه هم وقتی یاد دوران بچگیامون میفتیم از یاد اوری خاطره های ارایش کردنمون و واکنش مامان بالاهامون به این ارایش یه لبخند خوشگل روی لبامون میشینه. لوازم ارایش اون موقع به این وسعت که فکر کنیم نبود، رژلب ها که به اسم ماتیک شناخته میشد بیشتر رژلب های جامد بودند و خیلی خبری از رژلب مایع توی وسایل ارایش مامان ها و مامان بزرگهامون نبود و بازار رژلب های مکه ای به شدت داغ بود تا جایی که وقتی یکی میرفت سفر زیارتی مثل مکه و سوریه همه منتظر بودند که چمدون ها باز بشه تا لوازم ارایش های خارجیشون رو تحویل بگیرند.

توی این بین بازار لوازم آرایشی سوریه داغ تر بود و بیشتر رژلب های سوریه ای هم به رنگ های مختلف مثل سبز و بنفش بود ولی وقتی روی لب  میزدی باز همون رژلب قرمزه معروف بود رنگش و خیلی فرقی نمیکرد رژلبه چه رنگی باشه در هر صورت موقع استفاده روی لب همون رنگ قرمز دوست داشتنی میشد.

این علاقه به لوازم ارایش کم کم توی گوشت و پوست و استخون ما رخنه کرد تا جایی که هرچی بزرگتر میشیم علاقمون به وسایل ارایشی بیشتر و بیشتر میشه به خصوص اینکه تنوع لوزام آرایشی هم روز به روز بالاتر میره.وسایلی مثل چودر فیکس، کانتور، هایلایتر و … وسایل جدیدی توی صنعت لوزام آرایشی و بهداشتی به حساب میاند که دنیا میکاپ رو وسیع تر و دوست داشتنی تر کردند.

خلاصه که استارت اولیه تیم بادومی نسبت به لوزام ارایشی و بهداشتی هم به همون موقع ها برمیگرده اما خب شروع اصلی کار تیم بادومی اواخر سال 97 بود.درست از 10 دی ماه 97 فروشگاه بادومی فعالیت خودش رو اغاز کرد.

توی فروشگاه ما میتونید انواع لوزام آرایشی روز دنیا مثل کرم پودر، رژلب، خط چشم ، مداد ابرو، ریمل ابرو، سایه ابرو، خط لب، مداد چشم، ریمل، پنکیک، پودر فیکس، سایه چشم و … رو با نقد و بررسی های کامل و جامع ببنید و بخرید.

اما داستان به همین جا ختم نمیشه و علاوه بر محصولات ارایشی محصولات بهداشتی مثل پد های ارایش پاک کن، میسلار واتر، دستمال مرطوب پاک کننده آرایش و …  و همچنین محصولات مراقبت از پوست و مو مثل ضد آفتاب، ماسک مو و هزاران وسیله مشابه هم از وب سایت ما قابل تهیه هستند.

ما سعی کردیم بهترین وسایل ارایشی از برند های مختلف ایرانی و غیر ایرانی رو در دسترش شما عزیزان قرار بدیم.بدون شک در ابتدای راه ما بی نقص نخواهیم بود ولی تمام سعیمون رو میکنیم که بهترن خدمات رو بهتون ارائه بدیم و نظرات شما برای ما جواهر های بارارزشی هستند که به بهترشدن بادومی کمک میکنند پس حتما پیشنهاد ها و انتقاد هاتون رو برامون بفرستید.

 

دیریت مجموعه بادومی : فاطمه گل جاه

برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت