بازگشت

راهنمای خرید کرم دور چشم

4 ژانویه 2021
1,480 views
بدون نظر
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

خرید کرم دور چشم یکی از مهم ترین خرید های لوازم مراقبتی از پوست و زیبایی به حساب میاد. چرا که چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی صورت شما دارند. طبق نظرسنجی های مختلف حدود 85 درصد از زنان دنیا نگران خط و چروک دور چشم هستند.از جمله مشکلاتی که ممکنه دور چشم به وجود بیاد سیاهی دور چشم، پف دورچشم و ایجاد خطوط پنچه کلاغی چشم هاست. البته افتادگی پلک هم یکی از مشکلات شایع در دوران میان سالی است که درمان های گوناگونی برای رفع این مشکل مثل عمل جراحی و تزریق فیلر مطرح هست.
اما شاید شکه بشید وقتی بدونید با وجود تمام این نگرانی ها و مشکلات بیش از نیمی از زنان از کرم دور چشم برای درمان و پیشگری مشکلات دور چشم استفاده نمی کنند.

شاید علت اینکه خیلی ها از کرم های دور چشم استفاده نمی کنند عدم آگاهی اونها باشه و یا شاید هم فکر می کنند کرم های دور چشم محصولات گرون قیمتی هستند و برای نتیجه گیری لازمه حتما از دور چشم های خارجی استفاده بکنند.اما خب ما توی این مقاله بهترین دور چشم های ایرانی و ارزون قیمت خارجی رو معرفی میکنیم تا بتوانید حتی با هزینه کم دور چشم های خوبی تهیه بکنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که

بهترین دور چشم ایرانی | کرم دور چشم چی بخرم؟

فرمولاسیون و بافت کرم های دور چشم با کرم های صورت متفاوت هستند چونکه کرم های دور چشم مخصوص ناحیه ظریف چشم هستند.کرم دورچشم کمک می کنه تا چربی و رطوبت لازم اطراف چشم تامین بشه و به همین خاطر خطوط ریز دور چشم کمتر میشه.

علاوه بر این بعضی از کرم های دور چشم حاوی مواد روشن کننده و برطرف کننده تیرگی دور چشم هستند و به همین خاطر

“، دانشمند آزمایشگاه GH Beauty آزمایشگاه Danusia Wnek توضیح می دهد . “بعلاوه ، بعضی از آنها همچنین دارای مواد براق کننده برای پوشاندن تاریکی زیر چشم هستند و به شما کمک می کنند تا بیدارتر به نظر برسید.” به همین دلیل ارزش آن را دارد که در یک درمان چشم عالی برای جلوگیری از علائم پیری در اطراف چشم سرمایه گذاری کنید (محافظت از پوست ظریف را با کرم ضد آفتاب ملایم نیز فراموش نکنید ).

چگونه کرم های دور چشم را آزمایش می کنیم
هنگام آزمایش کرم های چشم در آزمایشگاه زیبایی م Instituteسسه خانه داری خوب ما زنان را در سراسر کشور استخدام می کنیم تا به ارزیابی بهترین روش های درمانی در بازار کمک کنند. هر مصرف کننده به عنوان بخشی از برنامه مراقبت از پوست خود ، به مدت چهار هفته یک محصول دارای نقاب برچسب را آزمایش می کند ، سپس در مورد سهولت استفاده ، عملکرد و رضایت کلی بازخورد می دهد.

دانشمندان GH Beauty Lab همچنین پس از چهار هفته استفاده از کرم دور چشم ، با استفاده از آنالیز کننده صورت Visia Complexion ، تغییرات خطوط و چین و چروک اطراف چشم کاربران را ردیابی می کنند. سفتی پوست با استفاده از کاتومتر اندازه گیری می شود ، دستگاهی که خاصیت ارتجاعی پوست را اندازه گیری می کند. ما همچنین اثرات آبرسانی را طی شش ساعت با استفاده از دستگاه Corneometer اندازه گیری کردیم که میزان رطوبت پوست را تعیین می کند.

پس از جمع آوری تمام این نقاط داده و نتایج مقیاس بندی شده (بیش از 5900 آزمایش اخیر!) ، ما به طور قطعی توانستیم بهترین کرم های چشم موجود در بازار را پیدا کنیم. شایان ذکر است که بسیاری از کرم های چشم زیر آنقدر عالی هستند که مهر و موم خوب خانه داری ما را بدست آوردند ، این بدان معنی است که اگر محصول مطابق ادعا عملکردی نداشته باشد ، ما به شما هزینه کامل را پس می دهیم!

اطمینان حاصل کنید که قبل از مرطوب کننده صورت خود ، کرم دور چشم را روی پوست تمیز و خشک (با دستان تمیز) زده اید تا از تمام مزایای آن استفاده کنید. در اینجا گزینه های تخصصی آزمایشگاه زیبایی ما برای بهترین کرم های دور چشم موجود است ، بدون توجه به نوع پوست ، نگرانی ، اهداف و سن ، از 20 تا 30 ، 50 و بیش از این:
کرم دور چشم میبلین
کرم دور چشم صدف بیوتی
کرم دور چشم استی لودر
خرید کرم دور چشم
کرم دور چشم استی لادر
کرم دور چشم لانکوم
قیمت کرم دور چشم
تشخیص اصل بودن کرم دور چشم الارو
خرید اینترنتی کرم دور چشم
کرم دور چشم پریم
کرم دور چشم الارو بالای 35 سال
کرم دور چشم استیج
کرم دور چشم بایودرما داروکده
کرم دور چشم بیوآکوا
کرم دور چشم خوب چی بخرم
کرم دور چشم لورال پاریس
کرم دور چشم کامان
کرم دور چشم کلارنس
کرم دور چشم گرلن
کرم دور چشم گیاهی

بهترین کرم دور چشم بالای 40 سال
بهترین کرم دور چشم لیراک
قیمت کرم دور چشم درمالیفت
کرم دور چشم برای رفع سیاهی
بهترین کرم دور چشم نی نی سایت
کرم ضد چروک دور چشم سینره
بهترین کرم دور چشم ایرانی نی نی سایت
کرم دور چشم نئوستراتا
عوارض کرم دور چشم پریم
بهترین کرم دور چشم خارجی نی نی سایت
کرم پرکننده گودی زیر چشم
کرم سیاهی دور چشم نی نی سایت
حساسیت چشم به کرم
حساسیت به کرم دور چشم نی نی سایت
استفاده از کرم دور چشم برای کل صورت
آموزش تصویری زدن کرم دور چشم
پماد برای زخم دور چشم
کرم دور چشم بعد از بوتاکس
بهترین کرم دور چشم لیراک
قیمت کرم دور چشم درمالیفت
کرم دور چشم برای رفع سیاهی
بهترین کرم دور چشم نی نی سایت
کرم ضد چروک دور چشم سینره
بهترین کرم دور چشم ایرانی
کرم دور چشم نئوستراتا
عوارض کرم دور چشم پریم
کرم پرکننده گودی زیر چشم
کرم سیاهی دور چشم نی نی سایت
حساسیت چشم به کرم
حساسیت به کرم دور چشم نی نی سایت
استفاده از کرم دور چشم برای کل صورت
آموزش تصویری زدن کرم دور چشم
پماد برای زخم دور چشم
کرم دور چشم بعد از بوتاکس

 

بهترین کرم دور چشم خارجی


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت