[تعداد: 3   میانگین:  5/5]

سلام سلام ای زندگی سلام امروز قراره باهم راجب ریمل اسنس و مقایسه ریمل اصل و تقلبی اسنس بپردازیم. میدونم که اصلا تعجب نکردید چرا که دیگه انقدر بحث اصل و تقلبی بودن ریمل اسنس شده که دیگه هممون میدونیم ریمل های این برند پرطرفدار به شدت مورد توجه فیک سازان عزیز قرار گرفته و ناجوان مردانه دارند ریمل های تقلبی اسنس تولید میکنند و گاهی تشخیص ریمل اسنس اصل و تقلبی برای فروشنده و مصرف کننده های قدیمی برند اسنس هم سخت میشه اما خب تا اینجای کار و چیزهایی که جزو واضحات تشخیص ریمل اصل از تقلبی هست رو امروز باهم بررسی میکنیم اگر بازهم مورد جدیدی پیدا کردیم باهم دیگه مقالمون رو کامل تر میکنیم.

خب قبل از هر صحبتی خدمتتون عرض کنم که همون طور که مستحضر هستید اسنس ریمل های متعددی از سری های مختلف تولید کرده مثل ریمل های سری لش پرنسس، گت بیگ لشزو … ریملی که ما امروز میخواهیم باهم بررسی کنیم و تفاوت ریمل اصلی از ریمل تقلبی رو بهتون بگیم یه جورایی معروف ترین ریمل اسنس هست که به نام ریمل I Love Extreme Crazy Volume Mascara یا ریمل صورتی اسنس شناخته میشه و برای اینکه یه وقت خدایی نکرده جابه جا نگیرید بدونید که داریم راجب این ریمل صحبت می کنیم.

ریمل صورتی اسنس ❤️ اکستریم کریزی والیوم I Love Extreme Crazy Volume Mascara

تفاوت ریمل اسنس اصل و ریمل تقلبی اسنس

۱- بسته بندی ریمل I Love Extreme Crazy Volume Mascara

خب از کجا شروع کنیم؟؟ از اینجا شروع میکنیم ، درست واضح ترین تفاوت ریمل اصل اسنس و تقلبی، یعنی بسته بندی و شکل و شمایل ریمل. نمی دونم چی شد که ما آدم ها هرجا یه بسته بندی شیک و خوشگل و پاکت و بگ دیدیم بی اختیار دلمون رفت و چشامون رو بستیم و گفتیم آهان این همون چیزیه که میخواستم. قافل از اینکه بابا دختر خوب، پسر جنتلمن همیشه بسته بندی خوشگل نشان از خوب بودن نداره… این موضوع دقیقا در مورد ریمل اسنس صادق هست .خب این یعنی چی؟؟؟ یعنی ریمل اسنس اصل بدون پاکت و زرق و برق خاصی وارد بازار های دنیا میشه و هرجا هر فروشنده ای به شما ریمل اسنس با بسته بندی مشابه بدنه ریمل داد بدونید که داره به شما ریمل تقلبی میفروشه.البته ممکنه یه فروشنده اون رو داخل نایلون یا زیپکیپ قرار بده تا بدنه ریمل آسیب نبینه اما پاکت و یا پلمپ پلاستیکی که از آلمان و توسط کارخونه اسنس تولید شده باشه وجود نداره پس موقع خرید حواستون باشه که این ریمل رو بدون پاکت بخرید.

 روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

خب الان یه سری از فروشنده های عزیز میگن ااا ریمل هایی که ما خریدیم که پاکت و جعبه داره ، چی کار کنیم چی کار نکنیم what to do what not to do!!! آهان بزار جعبه رو بندازیم بره کسی ام متوجه نمیشه که از اول جعبه داشته. هان!!! نه دیگه فقط جعبه نشون دهنده اصل بودن و تقلبی بودن ریمل اسنس نیست. موارد دیگه ای هم هست که الان خدمتتون میگیم و اینکه اگر صادقانه به مشتریهاتون بگید که کالای شما تقلبی هست و قیمت اون پایین تر از کالای اصلی باشه بازهم افراد زیادی هستند که از شما ریمل تقلبیتون رو آگاهانه خریداری میکنند. فقط تفاوتش در این هست که رضایت مشتریهاتون رو از دست نمیدید. باز انتخاب با خود شماست.

 

۲- قسمت پایین بدنه ریمل اسنس

قبل از بازکردن درب ریمل اسنس چندتا فاکتور مهم وجود داره که با بررسی اونها میتونید ریمل اصلی رو از ریمل تقلبی تشخیص بدید. اولین قسمت مربوط به زیر ریمل هست که با یه نگاه به زیر ریمل میتونید  تا حدودی اصل و فیک بودن ریمل رو متوجه بشید در  قسمت پایینی ریمل اصلی اسنس یک فرورفتگی ریز وجود داره که تصویرش رو میتونید در زیر ببینید اما در ریمل های تقلبی معمولا این فرو رفتگی وجود نداره. برای مقایسه خیلی از ریملها میتونید به زیر ریمل توجه کنید در ریمل های تقلبی معمولا بخش زیری ریمل خیلی تمیز و شیک نیست و در خیلی در بدنه خیلی از ریملهای تقلبی تفاوت کاملا با ریمل اصلی مشخص هست.

تفاوت ریمل اسنس اصل و ریمل تقلبی اسنس

تفاوت ریمل اسنس اصل و ریمل تقلبی اسنس

مقایسه قسمت پایین ریمل اصل و تقلبی اسنس

مقایسه قسمت پایین ریمل اصل و تقلبی اسنس

 

یه نکته رو باز خدمتتون یاد آوری کنم خیلی از دوستان تفاوت فیک و تقلبی رو نمیدونن که باید خدمتتون عرض کنیم که هیچ تفاوتی بین فیک و تقلبی نیست و گاهی برای فریب و گاهی برای شیک تر بودن از کلمه فیک استفاده میشه پس اگه یکی بهتون گفت این فیک درجه ۲ درجه ۱ فلان محصول ارایشی و بهداشتی است بدونید هیچ فرقی نداره در هر صورت اون محصول تقلبی هست و نکات بهداشتی در تهیه اون رعایت نشده.

۳- طول بدنه ریمل اسنس

تشخیص بلندی و کوتاهی ریمل اسنس یکم کار سختی هست چون معمولا شما موقع خرید خط کش و متر با خودتون نمیبرید با این حال ابعاد اصلی این محصول به شرح زیر هست:

۳٫۹ x 3.9 x 3.9 inches ; 1.12 ounces

پس حداقل حدودی و چشمی هواستون به بلند تر و کوتاهتر بودن فاحش بدنه ریمل اسنس باشه.علاوه بر این معمولا ریمل های تقلبی طول بلندتری دارند.

 

طول بدنه ریمل اسنس اصل و تقلبی

طول بدنه ریمل اسنس اصل و تقلبی

طول بدنه ریمل اسنس صورتی

طول بدنه ریمل اسنس صورتی

۴- فونت نوشته های روی بدنه ریمل اسنس

خوشبختانه فیک سازان گرامی خیلی توجهی به گرافیک و فونت های روی نوشته های محصولات تقلبی با محصولات اصل بازار ندارند به همین خاطر در بسیاری از موارد میشه راحت محصولات فیک رو از محصولات اصلی تشخیص داد. در مورد این محصول برند اسنس هم اگه نگاهی به بدنه عکس های ریمل اسنس اصلی اکستریم کریزی والیوم بندازید و به بدنه ریملی که در حال خرید اون هستید هم نگاه کنید میتونید متوجه بشید که فونت و سایز نوشته ها یکی هستند یا خیر.

ریمل اسنس تقلبی و ریمل اصل اسنس

ریمل اسنس تقلبی و ریمل اصل اسنس

گاهی وقت ها کار ساده تر هم هست و بعضی از کلمات که روی بدنه محصول اصلی هستند حذف میشند و یا تولید کننده های محصول تقلبی تصمیم میگرند که کلمه ای لازم بوده روی بسته بندی محصول اصلی نوشته بشه که خب نوشته نشده پس ما اضافه کنیم و یاجایگزین کردن کلمات گاها جز تفاوت های محصولات تقلبی و اصلی از هم هست برای مثال در تصویر زیر میبینید که نوشته Crazy  که وجه تفاوت ریمل صورتی اسنس با ریمل مشکی اسنس یا سایر ریمل های همین سری هست حذف شده که خب واقعا دمت گرم داره.

 

تفاوت ریمل اسنس اصل و تقلبی

تفاوت ریمل اسنس اصل و تقلبی

۵- لوگو اسنس

به لوگو اسنس دقت کنید. این موضوع در مورد خیلی از محصولات اسنس مهمه و حتی در ریمل مشکی یا سایر ریمل های اسنس هم دیده شده که لوگو با لوگو اصلی متفاوت هست.لوگوی اصلی اسنس یک e حبس شده در تنها یک دایره هست و بیش از یک دایره برای این لوگو وجود نداره اما در بسیاری از محصولات فیک لوگوی اصلی اسنس با لوگوی روی محصول متفاوت هست.

تفاوت انواع ریمل های اسنس و روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

تفاوت انواع ریمل های اسنس و روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

لوگو اسنس و تشخیص ریمل fake

لوگو اسنس و تشخیص ریمل fake

۶-درب ریمل اسنس

موقع خرید ریمل اسنس به درب ریمل توجه کنید در برخی از ریمل های فیک درب ریمل اسنس همراه با یک برچستگی در روی درب به فروش میرسه که نشان از اصل نبودن کالا دارد. ریمل اسنس اصل بدون هرگونه برآمدگی خاص روی درب هست.

درب ریمل اسنس تقلبی

درب ریمل اسنس تقلبی

۷- برچسب روی درب ریمل اسنس

همون طور که در تصویر زیر میبینید روی درب ریمل اسنس معمولا یک برچسب چسبانده شده به شکل این برچسب و محل قرار گیری آن دقت کنید. البته داشتن برچسب وزارت بهداشت هم میتونه تا حدودی نشان دهنده اصل بودن ریمل اسنس باشه. و این فاکتور خیلی فاکتور مطرحی نیست چرا که برخی از ریمل های اصلی بدون برجسب روی درب به فروش میرند.

شناسایی ریمل های معروف اصل از تقلبی با عکس

شناسایی ریمل های معروف اصل از تقلبی با عکس

۸- فرچه ریمل اسنس

تا به اینجا بیشتر توضیحات و تفاوت هایی که خدمتتون گفتیم قبل از بازکردن درب ریمل بود و نکته مهمی که بعد از بازکردن درب ریمل وجود داره در مورد فرچه ریمل اسنس هست. دوتا نکته خیلی مهم در مورد این فرچه وجود داره اولی این هست که این فرچه اصلا مویی نبوده و از پلاستیک ساخته شده و نکته دوم این فرچه باید به رنگ صورتی ملایم باشد البته که تا زمانی که شما از ریمل استفاده می کنید رنگ فرچه ای که میبینید مشکی هست و زمانی که ریمل روی فرچه رو پاک کنید متوجه رنگ صورتی فرچه ریمل میشید.

فرچه ریمل اصلی essence

فرچه ریمل اصلی essence

۹-پیچ درب ریمل essence

همون طور که در تصاویر میبینید پیچ درب ریمل اسنس اصل و تقلبی باهم متفاوت اند.

راههای تشخیص ریمل اصل از تقلبی

راههای تشخیص ریمل اصل از تقلبی

۱۰-قیمت ریمل اسنس

یکی از فاکتورهای تشخیص ریمل اصلی قیمت ریمل هست. توجه کنید که اگر با قیمت خیلی پایین در خرید ریمل اسنس مواجه شدید به اصل بودن کالا شک کنید. معمولا تنها در شرایط خاص فروشنده کالا رو ارزونتر میفروشه و لزومی نداره کالا رو به نصف قیمت یا کمتر به فروش برسونه.مثلا بهونه های اینکه چک دارم و دارم بارجدید میارم کمی معقول نیست برای تخفیف ۵۰ تا ۸۰ درصدی محصولات آرایشی. البته گاهی تخفیف های محصولات آرایشی که تاریخ انقضای آنها نزدیک هست رو شاهد هستیم که خب کاملا قابل درک هست اما خب درمورد محصول اصل و با تاریخ انقضای بالا عموما چنین اتفاقی نخواهد افتاد مگر فستیوال یا مراسمات خاص و به مدت و تعداد محدود…

۱۱-پکیج بودن ریمل اسنس با بسته بندی

 روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

روش تشخیص ریمل اصل از تقلبی

محصولات زیر همگی تقلبی هستند و برای آگاهی بیشتر شما قرار داده شده اند.

 

ریمل مشکی اسنس

ریمل مشکی اسنس

ریمل تقلبی اسنس ریمل مشکی

ریمل تقلبی اسنس ریمل مشکی

ریمل آی لاو اکستریم اسنس و تشخیص اصل بودن ریمل

ریمل آی لاو اکستریم اسنس و تشخیص اصل بودن ریمل

ریمل مشکی تقلبی اسنس

ریمل مشکی تقلبی اسنس

ریمل ضد آب اسنس تقلبی

ریمل ضد آب اسنس تقلبی

نکته های مهم برای جلوگیری از خرید ریمل تقلبی اسنس

۱- به بسته بندی ریمل اصلی اسنس و شکل و ظاهر ریمل اصلی به خوبی توجه کنید و موقع خرید ریمل جدید رو با ریمل اصلی مقایسه کنید و اگر مغایرتی در بسته بندی ریمل اصلی با  ریمل جدید مشاهده کردید از خرید ریمل امتناع کنید. در خصوص فروشگاه های آنلاین از فروشگاهی خریدتون رو انجام بدید که حداقل مهلت ۵ روزه بازگشت محصول رو داشته باشید. عکس های ریمل اصلی اسنس I Love Extreme Crazy Volume Mascara رو میتونید در صفحه این ریمل ببنید تا راحت تر بتونید موقع خرید تصمیم بگیرید.

۲- لزوما یک محصول فیک تمام خصوصیات بالارو ممکنه نداشته باشه و شما حتی اگر یک خصوصیت بالارو در ریمل مشاهده کردید به اصل بودن ریمل شک کنید.

مقایسه ریمل اسنس صورتی اصل و تقلبی

مقایسه ریمل اسنس صورتی اصل و تقلبی

تفاوت ریمل اصل و تقلبی essence

تفاوت ریمل اصل و تقلبی essence

یادتون باشه داستان اصل و فیک بودن تنها مربوط به این محصول برند اسنس نیست و به جز ریمل اسنس ریمل های برندهای مختلف مثل میبلین و … هم اصلا بعید نیست که تقلبی و فیک داشته باشند همون طور که خیلی از دوستان اطلاع نداشتن که کرم پودر دوسه تقلبی داره باید بدونید که خیلی از لوازم و آرایش موجود در بازار و به خصوص مترو (بلای خانمان سوز زیبایی شما)  تقلبی و غیر اصل هستند. و موضوع تقلبی بودن لوازم آرایشی در مورد  بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی موجود در ایران صدق میکنه به همین خاطر اگر قصد خرید لوازم آرایشی و بهداشتی دارید حتما حتما از فروشگاه های معتبر و مورد اعتمادتون خریدتون رو انجام بدید تا هم پولتون رو دور نریزید و هم سلامت و زیبایتون به خطر نیفته…

همین دیگه دوستتون داریم سوالات و نظراتتون رو حتما برامون بنویسید.

 


    برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت