بازگشت

رژ لبهای طبیعی چگونه ساخته می شوند

7 ژانویه 2020
1,500 views
بدون نظر
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

در پشت صحنه نگاهی به چگونگی استفاده از رنگدانه های میوه برای سالم ترین رژ لب در جهان می رود

تا به حال پیت توت را از ابتدا پخته اید؟ احتمالاً متوجه شده اید که انواع توت ها دست های شما را به سایه های قرمز ، آبی و بنفش پوشانده است. بنیانگذار 100٪ PURE ، سوزی وانگ پس از برداشت انواع توت های تازه در باغ خود ، رنگ های میوه ای را كشف كرد و متوجه شد كه رنگهای زرق و برق دار و پر جنب و جوش چگونه نوك انگشتان خود را رنگ آمیزی می كنند. رنگدانه های توت و میوه به طور طبیعی با تمام رنگدانه هایی که شما همیشه برای سایه های رژگونه پر زرق و برق و لرزان احتیاج دارید ساخته شده است – و بقیه 100٪ تاریخچه خالص است.

چگونه نمودار لب طبیعی ایجاد می کند
چگونه می توانیم رژگونه های طبیعی را با رنگ های میوه ای درست کنیم
ما در حال تقسیم روش رنگ آمیزی شده میوه ای خود هستیم که می توانید نگران نباشید چیز کمتری داشته باشید – زیرا زندگی به اندازه کافی پیچیده است و بدون نگرانی در مورد آنچه در رژ لب شماست ! از آنجا که ما به طور تصادفی در طول زندگی خود حدود 4 لیتر رژ لب می خوریم ، خوب است بدانید که چگونه ساخته شده است. ما به جای اینکه فرمول های خود را با پتروشیمی های سمی و مواد منزجر کننده حیوانات نچسبانیم ، از کره و مهره های سالم و دانه ای ، روغن های گیاهی و رنگدانه های میوه استفاده می کنیم. هیچ چیز سمی نیست ، و هیچ چیز از خوردن تصادفی وحشتناک نیست (BUGS و FAT را در ادامه بخوانید).

فرایند رژ لب ساخت ما این است که توت آسان به دنبال، بنابراین شما به نگرانی در مورد سقوط از پشت ندارد!

مرحله 1: رنگدانه

میوه های تازه ابتدا آب می شوند ، سپس آب بدن می شوند و سپس در یک پودر فوق العاده آسیاب می شوند

مرحله 2: تهویه مطبوع

پودر میوه سپس در روغن خیسیده می شود تا رنگدانه را استخراج کند ، سپس در مخلوطی از کره شا و کاکائو مخلوط می شود

مرحله 3: کدورت

نشاسته برنج اضافه می شود تا کدورت و پوشش طولانی پوشیده را به مخلوط رژ لب ببخشد

مرحله 4: ضخیم

برای کمک به مخلوط رژ لب شکل خود را به موم کاندیلیلا از گیاه candelilla اضافه می کند و در یک گلوله رژ لب شکل می گیرد

مرحله 5: آماده برای پوشیدن

وولا! این رژ لب طبیعی آماده بسته بندی است

نکات گلوله رژ لب
توت به گلوله: رنگدانه های طبیعی رژ لب ما
“گلوله” رژ لب قسمت رنگی از رژ لب است که روی لبهای شما می چرخد. از آنجا که گلوله رژ لب مستقیم به دهان شما می رود ، چرا آن را با مواد خوب پر نکنید؟ در جایی که انواع توت ها و میوه ها به رنگ مورد نظر خود نرسند ، ما مواد تشکیل دهنده ای مانند کاکائو ، زردچوبه و چای را برای رنگدانه کردن مواد آرایشی خود اضافه می کنیم. وقتی صحبت از فرمول های رژ لب طبیعی ما می شود ، ما یک لیست از رنگدانه های میوه ای به طور جدی شیرین را به دست می آوریم که برای ایجاد یک رنگین کمان از نوک های نرم ، قرمزهای جسورانه ، بنفشهای عمیق و موارد دیگر به آنها اعتماد می کنیم. در اینجا برخی از رژ لب های طولانی مدت ما را دوست دارد و مزایای پاداش آنها را به جدول می دهد.

گیلاس

این میوه سنگ شیرین مسئول برخی از رنگهای روشن قرمز در رژ لبهای طبیعی ما است. گیلاس به طور طبیعی سرشار از ویتامین C درخشندگی پوست است و سرشار از آنتی اکسیدان است. محتوای آنتی اکسیدانی موجود در گیلاس به این میوه اجازه می دهد رادیکال های بدون پیری پوست را خنثی کرده و این گوهر کوچک قرمز را برای کاهش خطوط و چین و چروک های عالی عالی می کند.

انار

این سوپر شگفت انگیز یکی از رنگدانه های ما به دلیل رزومه چشمگیر آن برای نرم شدن پوست است. روغن انار عناصر ستاره‌ای از مجموعه رژ لب ضد پیری و نرم کننده لب محبوب ما است. این به هر سایه رژ لب طبیعی یک لایه مرطوب و براق و مقدار زیادی آنتی اکسیدان مبارک رادیکال رایگان می دهد تا با علائم پیری مبارزه کند.

تمشک

آیا می دانید که این توت کمی تارت می تواند به پوست شما در نبرد با آفتاب کمک کند؟ گیاهانی مانند تمشک به عنوان عوامل محافظت کننده محافظت شده اند . دانه های ریز تمشک حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمندی هستند که می توانند با آسیب UV مبارزه کنند. در حقیقت رنگدانه هایی که تمشک (و لبهای ما) را قرمز می کنند چیزی است که این توت را از آسیب اکسیداتیو در امان نگه می دارد. محتوای بالای ویتامین C همچنین از اعتبارات مهم ضد پیری استفاده می کند که کمک بزرگی برای حفظ لب نرم و جوان به نظر می رسد.

رنگهای میوه توت روی دست
زغال اخته

درست مانند تمشک ، رنگدانه هایی که زغال اخته را آبی می کنند همان چیزی است که این توت را از آسیب اکسیداتیو در امان نگه می دارد.

انگور

انگورهای Cabernet به رژ لبهای طبیعی ما به رنگهای عمیق و زیبا می بخشند. آنها همچنین یک دوز رزوراترول تقویت کننده پوست فراهم می کنند. این آنتی اکسیدان ضد پیری همچنین به عنوان ماده ضد میکروبی اولیه در پوست انگور ، از باکتری ها و میکروب هایی که می توانند به گیاه آسیب برساند ، محافظت می کند.

زغال اخته

مانند بسیاری از رنگدانه های میوه دیگر ، زغال اخته دارای یک ترکیب سنگین از آنتی اکسیدان های ضد پیری و جوان کننده ویتامین C است. اما تمشک حاوی اسید بالاتری است و به آنها امکان می دهد لکه های خشک یا زبر پوست را برای زیبایی نرم تر از بین ببرید.

هلو

این میوه سنگ تابستانی رنگهای زرد-نارنجی غنی را برای رژ لبهای ما فراهم می کند ، اما ارزش زیبایی آن در اینجا متوقف نمی شود! هلو از ویتامین C سرشار است و آنها را به عنوان یک ماده محبوب برای درخشان تر فرمول های مراقبت از پوست تبدیل کرده است.

مواد معمول رژ لب برای جلوگیری از
برای لیست طولانی تر در مورد آنچه ما برای ایجاد رژ لب خود استفاده نمی کنیم (اما مارک های دیگر این کار را انجام می دهند) ، وبلاگ ما را در مورد ترکیبات معمولی رژ لب بررسی کنید . این لیست کاملاً لباسشویی مواد سمی است! ما توصیه می کنیم خود را با مقصر اصلی آشنا کنید ، زیرا حداقل در بسیاری از مارک های رژ لب محبوب امروز در خارج وجود دارد. در اینجا کمی تیزر بزرگترین بدی ها آورده شده است:

کارمین (لاشه سوسک کوچیک خرد شده): به طور گسترده ای به عنوان یک رنگ کننده قرمز در لوازم آرایشی استفاده می شود

مجموعه (چربی سفید سخت از کلیه و لب های گاو ، گوسفند ، و غیره): استفاده می شود برای تقویت / قالب فرمول رژ لب به شکل

شیر (چربی گوشت خوک): نرم کننده پوست / نرم کننده

باریک (چربی جوشانده شده از لاشه گاو یا گوسفند): نرم کننده پوست / نرم کننده

سرب: به عنوان پایه ای برای رنگ های آرایشی / رنگدانه ها استفاده می شود


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت