۱۹ مرداد ۱۳۹۸
395 views
بدون نظر
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

سلام امروز میخواهم یکی از پرسرچ ترین موضوع ها راجب ریمل های اسنس رو براتون توضیح بدم و البته پاسخ این سوال معروف که کدوم ریمل اسنس خوبه یا کدوم ریمل اسنس بهتره؟اگه تا آخر این پست بادومی همراه باشید به خوبی میدونید که کدوم ریمل اسنس خوبه و بهتره کدومش رو بخرید.

ر Kruidvat وجود دارد که شناختن کدامیک خوب و کدامیک نیست. من همیشه دوست دارم ریمل های جدید را تست کنم و نظر خود را در مورد آن در وبلاگ خود به اشتراک بگذارم. به همین دلیل شش ریمل مژه و ابرو را از ارزانترین مارک خریداری شده در Kruidvat : Essence خریداری کردم . در این پست وبلاگ ، نظرات خود را در مورد این ریمل های بودجه به اشتراک می گذارم .

Essence ریمل

ریمل کرویدوات: Essence
بررسی ریمل اسانس

Essence نام تجاری آرایش بودجه ای از Kruidvat است. این مارک ریمل های مختلف زیادی در دامنه خود دارد و من شش ریمل خریداری کردم که توجهم را جلب کرد. من ارزانترین ریمل را که می توانید در کرویدوات پیدا کنید و گران ترین اسانس در دامنه خود خریداری کرده ام.

ریمل هایی که من برای تست می گیرم عبارتند از:

شلاقهای ضروری ریمل فوق العاده در روز
سبک استایل حجم ۱۸ ساعت ریمل و نگه دارید
جوهر حجم اسانس ۱۸ ساعت ریمل مژه و ابرو
ذات همه چشم ها به من ریمل مژه و ابرو چند منظوره است
ریمل حجم حداکثر تعریف اسانس
اسانس ریمل مژه و ابرو حجاری شاهزاده خانم
Essence #lashes of the day ریمل فوق العاده با حجم ۲،۵۹ یورو
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

آنچه من در مورد این ریمل دوست دارم بسته بندی است. بسته بندی ریمل ، من را به یاد اینستاگرام می اندازد زیرا از هشتگ هایی به اسم و در خود بسته بندی استفاده می کند. صورتی باعث می شود ریمل بسیار شاد به نظر برسد.

اگر به برس برسیم ، یک برس معمولی با موهای نرم و بدون شکل خاص خواهید دید.

شلاقهای ضروری ریمل فوق العاده در روز

Essence #lashes of the mascara حجم فوق العاده روز

Essence #lashes of the mascara حجم فوق العاده روز

شلاقهای اسانس روز حجم زیادی را تضمین می کند و مطمئناً در شروع کار. اگر به عکس های قبل و بعد توجه کنید ، همچنین می توانید ببینید که ریمل طول زیادی را فراهم می کند. تنها کاری که ریمل انجام نمی دهد ارائه یک مجعد است. مژگان من کاملاً صاف است.

علاوه بر این ، یک قلم مو خوب است ، جمع نمی شود و نتیجه خوبی را تضمین می کند. من مخصوصاً طرفدار بسته بندی هستم!

حجم سبک Essence 18h ریمل را نگه دارید و نگه دارید ۲٫۹۹ یورو
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

ریمل حجم دهنده Essence 18h ریمل Curl & Hold گرانترین ریمل است که من از سری Essence آورده ام. بسته بندی نیز زیبا است اما نسبت به ریمل قبلی آستین ضخیمی دارد. دلیل این امر این است که قلم مو ضخیم تر ، کمی خمیده و دارای موهای نرم است.

آنچه که در مورد ریمل دلپذیر می دانم این است که ریمل کاملاً زیادی بین موهای قلم مو باقی مانده است. بین موهای ریمل سیاه زیاد وجود دارد ، بنابراین خیلی سریع ریمل مژه می زنید و پس از آن نمی توانید آنرا زیبا کنید.

سبک استایل حجم ۱۸ ساعت ریمل و نگه دارید

سبک استایل حجم ۱۸ ساعت ریمل و نگه دارید

ریمل وعده و حجم می دهد. حجم مطمئناً موجود است ، کمی کمرنگ کنید.

Essence حجم سبک ۱۸ ساعت ریمل مژه و ابرو با شل و ول ۲٫۹۹ یورو
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

حالا نسخه بنفش. تفاوت با نسخه صورتی در این است که طول بیشتری را ارائه می دهد در حالی که نسخه صورتی فر بیشتری را ارائه می دهد. به همین دلیل قلم مو کاملاً متفاوت است. موهای سخت تری دارد.

بسته بندی ضخیم تر است به این ترتیب که باز شدن ریمل گسترده تر است ، بنابراین باعث می شود به اندازه کافی ریمل از برس ریمل نماند. این نتیجه بدلکاری را تضمین می کند و شما خیلی سریع استفاده می کنید تا مژگان من به هم بچسبد.

جوهر حجم اسانس ۱۸ ساعت ریمل مژه و ابرو

جوهر حجم اسانس ۱۸ ساعت ریمل مژه و ابرو

من از این ریمل کمترین ها را دوست داشتم.

ذات همه چشم من به ۱٫۹۹ یورو است
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

ارزانترین ریمل از Kruidvat است Essence همه چشم من است. این یک بسته کوچک با یک برس استاندارد است.

ذات همه نگاه من است

ذات همه نگاه من است

من فکر می کنم تأثیر این بودجه عالی بسیار خوب است. انتظار این را نداشتم. نتیجه عالی برای هر روز! اگر از من بپرسید بسیار توصیه می شود.

ریمل مژه و ابعاد حداکثر حجم تعریف ۲،۸۹ یورو
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

من بخاطر قلم مو انعطاف پذیر ، ریمل مژه و ابرو با حداکثر حجم Essence خریداری کردم شما می توانید قلم مو را از هر طرف حرکت دهید ، که این کار باعث آسانتر شدن کاربرد می شود. این برس دارای موهای سخت است بنابراین احساس می کنید ریمل دارید. این مورد برای چشم های حساس کمتر مناسب است.

ریمل حجم حداکثر تعریف اسانس

ریمل حجم حداکثر تعریف اسانس

هنگام استفاده متوجه شدم که برای ساختن ریمل رنگ به چندین لایه احتیاج دارید. برای بدست آوردن رنگ سیاه به چندین لایه احتیاج دارید زیرا در غیر این صورت نتیجه خاکستری می گیرید. پس از اعمال ، فکر می کنم این یک اثر خوب است. ریمل مخصوص نقاشی به دلیل قلم مو است ، هیچ ریمل اصلی Essence این را ندارد و من از آن قدردانی می کنم.

ریمل مژه و ابرو با حجم حجیم شاهزاده خانم ۲،۹۹ یورو
بررسی ریمل اسانس

بررسی ریمل اسانس

سرانجام ، یک ریمل مژه و ابرو که بسیاری از آنها در اینترنت نوشته شده است اما من هنوز آزمایش نکرده ام: Essence lash mascara حجم مجسمه شاهزاده خانم. این ریمل ها برای چاپ روی درپوش معروف هستند. برس ریمل خمیده و موهای نرم دارد.

اسانس ریمل مژه و ابرو حجاری شاهزاده خانم

اسانس ریمل مژه و ابرو حجاری شاهزاده خانم

ریمل مژه و ابرو بسیار زیبا به ارمغان می آورد و از یک فر و زیبا ، بلکه از نظر حجم و طول آن را تضمین می کند. از بین همه ریمل هایی که تست کردم این مورد علاقه من است.

نتیجه گیری Essence mascaras
باید بگویم که من از ریمل های مارک بودجه Essence انتظار زیادی نداشته ام ، زیرا همیشه پول بیشتری را برای ریمل صرف می کنم. من معمولاً ۲۰ یورو برای ریمل صرف می کنم. من مارک هایی مانند Rituals ، L’Oréal ، Urban Decay و… را خریداری می کنم … از ریمل های Essence واقعاً خوشحالم زیرا آنها بسیار مقرون به صرفه هستند. ارزان ترین ریمل قیمت ۱٫۹۹ یورو و گرانترین ۲٫۹۹ یورو است. آنها خوب کار می کنند و در تمام طول روز نشسته اند.

ریملهای مورد علاقه من ریمل مژه و ابرو پرنسس ولز Essence و Essence هستند که همه چشمان من را نگاه می کنند. ریمل مژه و ابرو پرنسس حجم ، زیرا نتیجه ای را که می خواهم بر روی مژگانم می گذارد. ریمل دیگر زیرا فقط ۱٫۹۹ یورو هزینه دارد اما بد نیست.

ریمل کمترین مورد علاقه من سبک ۱۸ ساعت است. بسته بندی را اصلاً دوست ندارم. بسته بندی به من اطمینان می دهد که ریمل بیش از حد روی قلم مو داشته باشم تا جلوه خوبی نداشته باشید.


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت
error: Content is protected !!